Americká hypotéka nikoho nezklame

Sázka na americkou hypotéku se vám jednoznačně vyplatí, tím si můžete být jistí. Tím spíše, že jako ideální půjčku volí americkou hypotéku stále více lidí. Není se čemu divit – právě tento bezúčelový úvěr vám toho nabízí mnohem více, než jiné finanční produkty. Jeho velkou předností je právě to, že vás nebude nijak svazovat při vaší volbě, jak se získanými penězi naložíte. Můžete je použít na cokoli – na bydlení, na nový automobil, na nezapomenutelné líbánky anebo na opravdu bohaté vánoce. Tyto peníze můžete ovšem využít i s mnohem menší kreativitou – třeba na vyplacení exekutora a zaplacení věřitelům. Ovšem to, že nikomu nemusíte sdělovat, na co získanou sumu použijete, má ještě další výhodu navíc – nejen, že je to pohodlné a svobodné, ale také to dokonale chrání vaše soukromí – a pokud se za účel využití peněz třeba stydíte, tak vás jistě potěší, že se o vašich plánech nikdo nic nedozví.

bankovka

Přece jen však existuje jedna hypotéka, která je ještě lepší než klasická americká hypotéka v bance – ještě lepší je americká hypotéka v nebankovní podobě. Ta vám nabízí ještě mnohem větší svobodu a nezávislost, třeba právě proto, že můžete získané peníze využít i na splacení starých dluhů. A něco takového by žádná banka nedopustila.

peníze

Banky jsou vůbec na své klienty poměrně přísné – stačí, abyste měli nižší bonitu anebo záznam v registru a máte po půjčce. Něco takového se vám ovšem v nebankovní společnosti nikdy nestane – zde si můžete zvolit i americkou hypotéku bez registru anebo půjčku bez dokládání příjmů. Ač tyto skutečnosti věřitel prověří, tak šance, že i přes nějaký ten vroubek v registru anebo nižší příjem svou půjčku získáte, je opravdu obrovská.
A díky dlouhé době splatnosti až na třicet let, se jedná o sázku na jistotu – za tak dlouhou dobu dokáže půjčené peníze splatit opravdu úplně každý.