Jednorázové elektronické cigarety – záchrana pro vapery


Není tedy divu, že se ročně prodá tolik jednorázových elektronických cigaret. Stále jsou velmi oblíbené. Bohužel, hodně si je oblíbila i mladší generace pod osmnáct let. Tedy ti, kteří by neměli kouřit a vapovat vůbec nic. Je to velká škoda, protože tohle vrhá špatné světlo na vapování obecně. Ale tím, že jsou jednorázové elektronické cigarety dostupné snad na každém kroku, se není čemu divit. Jednorázové cigarety si můžete koupit už snad v každé trafice. A nejenom tam. Jednorázovky jsou k dostání i na benzínových pumpách, nebo třeba v supermarketech. Samozřejmě je také můžete zakoupit na e-shopech s potřeby pro vapery. Jednorázové elektronické cigarety E-cigo vám poskytnou široký výběr toho nejlepšího.

elektronická cigareta

K čemu se tyto jednorázovky vůbec využívají? Protože pravda, nezdá se, že by byli zrovna výhodné, ať už z pohledu vapování, nebo ekonomického pohledu. Jednorázová cigareta vám vydrží asi jeden – dva dny, pokud jste silní kuřáci. Pokud ne, vydrží vám samozřejmě více dnů. Standartně se výdrž pohybuje kolem 600 potahů. Poté dojde liquid, nebo se vybije integrovaná baterie. Je to ale skvělý způsob, jak si vyzkoušet poprvé vapování. Možná jste ho chtěli vždy zkusit, ale nevěděli jste jak.

vapování

Není nic jednoduššího, než si koupit jednu jednorázovku a vyzkoušet si, zda vám tohle „kouření“ alespoň trochu vyhovuje. Když zjistíte že ano, můžete se začít zajímat o elektronické cigarety, které nejsou jednorázové. Slouží také jako záchrana, pokud si zapomenete vape doma, nebo pokud vám dojde baterka, a vy si ho nemáte kde nabít. Vidíte, že jednorázové elektronické cigarety jsou skvělé zejména o začátku a v případech, kdy nemáte po ruce svoji klasickou elektronickou cigaretu. Jinak ale doporučujeme pořídit si spíše klasickou elektronickou cigaretu, která je pro vás zkrátka výhodnější a je více ekologická.