Reklama nebo úderný slogan? Řekne to za vás oblečení

Reklamní trička a jiný textil – vybaví se vám přitom obrovská trička s logem, oblečená přes normální oblečení, jen aby na teambuildingu vypadali všichni zaměstnanci stejně? Tak to už je naštěstí minulostí a dnes můžete firemní logo umístit na cokoliv od nátělníků po kravaty. Jednotný vizuální styl dodává každé společnosti na uhlazenosti a čitelnosti. Pokud navíc pořídíte moderní oblečení, které splňuje standardy i náročnějších zaměstnanců, jméno vaší společnosti se bude nenásilně šířit veřejným prostorem. Praktické a přitom stylové kousky si velká část zaměstnanců nebude mít důvod na cestu domů z práce převlékat, a tak se bude vrývat do paměti okolojdoucích, cestujících v MHD či nakupujících v supermarketu. Někteří zaměstnanci vás možná i vyvenčí na cyklostezce nebo vezmou na výlet za památkami, a vy nikdy nevíte, kde právě vaše logo osloví potenciální nové kolegy či klienty!

Nekonečné možnosti

Reklamní textil nepatří jen do byznysu: slaďte se při aktivitách s přáteli! Protože většina nabízeného reklamního textilu spadá pod kategorii sportovní módy, máte ideální příležitost stylově obléknout i svůj tým, se kterým se pravidelně scházíte za rekreačním sportem, ať už chodíte hrát volejbal, nebo v létě sjíždíte řeku v kanoi! Vytvořte si vlastní poznávací znamení a utužte týmového ducha. Potisknout si můžete nechat cokoliv od tílka po bundu i s doplňky – od rukavic po klobouky. Samozřejmostí jsou pánské, dámské i dětské velikosti dostupného oblečení.

Váš názor

Dříve bylo na reklamním potisku nejsložitější vyrobit šablonu, a tak se zákazníkům nevyplácelo objednávat v malém množství V dnešním zrychleném digitálním světě vás však již minimální počet kusů nelimituje – můžete si klidně nechat vyrobit i jednu věc. Může tak hrdě nosit své životní motto, nebo svou oblíbenou fotografii. Podobně můžete i vytvořit originální dárky pro své blízké! A nelimituje vás ani případná absence fantazie, protože svět je plný inspirace.