Zimní radovánky

Patříte do skupiny lidí, co se těší na léto a každou zimu zalezou do svých domovů a čekají na jaro? Případně v zimě odjíždíte na dovolenou někam do teplých krajin a Vánoce a Silvestra trávíte třeba na Maledivách nebo v Thajsku? Tak to asi nebudete chápat, že jsou i lidé, kteří milují zimu a sníh.

Pravdou asi bude, že jich není moc, ale stejně se mezi námi najdou, lidé, kteří na podzim netrpělivě vyhlíží první sníh, celé léto si chystají zimní výbavu a s prvním sněhem vyráží na sjezdovky.

sjezdovka

Česká republika nemá nijak vysoké hory, ale to neznamená, že nemá žádná lyžařská střediska, kde se může lyžař vydovádět. Dalo by se právě naopak říct, že v České republice se začaly rozvíjet nová a nová lyžařská střediska, která se předhánějí v tom, jak k sobě lyžaře přitáhnout.

Česká republika je lemovaná po svých hranicích horami a na každých horách najdeme sjezdovky. Ty nejznámější jsou v Krkonoších a Jeseníkách, ale ani Šumava, Beskydy nebo Orlické hory nejsou bez kvalitních sjezdovek. Dokonce i v okolí Prahy můžete najít sjezdovky. Pokud si ale chcete užít lyžování se vším všudy, je ideální najít si nějaké buď přímo nové nebo vysoce modernizované sjezdové areály jako jsou například Čenkovice ski. Budete překvapeni kvalitou služeb, a přitom nebude zažívat fronty jako lyžaři v Krkonoších, kam jezdí lyžovat celá Praha.

sjezdovka

Jste milovníci zimy a zimních sportů? Milujete lyžování, ale i snowboard či skialpy? Nesmiřujte se jen se sjezdovkami, které už znáte, objevujte nové možnosti, nové ski areály, které vám nabídnou ubytování a veškeré další služby na nejvyšší úrovni. Zasněžování je základem, bez kterého se dnes již žádný areál neobejde, takže o sníh nebude nouze. A zbytek je jen na vás, lyžování, wellness, kvalitní strava i ubytování, to vše už Česká republika nabízí na světové úrovni. Stačí si vybrat.