Jak ovlivňuje tantrická masáž penisu přítomný okamžik

Tantra se zaměřuje na přítomný okamžik – pustit z hlavy starosti ohledně traumatických prožitků z minulosti a strach z budoucnosti je cílem tantry a dalších technik, které se nás snaží uzemnit a uvědomit si naší současnou inkarnaci a pobyt v pozemském těle. Každý z nás si jej pečlivě vybral, stejně jako prostředí, kde chce žít, a každý si také zvolil tělesnou verzi, která má být tou nejkrásnější představou o sobě samém. Zní to vznešeně, ovšem každý máme jiné představy o životě, jinak uvažujeme, máme jiné přátele, životní styly a preference.

dívčí tvář

Podstatné je nehodnotit a neposuzovat nikoho podle sebe, ale vnímat onu jedinečnost a obrovskou rozmanitost všech živých bytostí. K tomu se ale potřebujeme zklidnit a v přeneseném významu uzemnit. Uzemnění znamená být tady a teď, v přítomném okamžiku a tantrická masáž penisu Matahari salon je vhodná příležitost si to uvědomit.

dívčí bříško

Erotické masáže nevnáší do našeho života pouze rozkoš z orgasmu, jde o ten celistvý prožitek, o dobu, kdy jsme sami sebou v přítomném okamžiku a s někým, kdo se nám to snaží připomenout svou něhou, svými doteky, svou pozorností. Radost ze života má mnoho podob a sexuální energie je jednou z těch nejkrásnějších. Neměli bychom jí ponechat bez povšimnutí nebo jí znehodnotit negativními vzorci chování, co nám jen otravují život.

Požádejte tedy masérku, aby s vámi onen přítomný okamžik prožívala s vámi, ona se v tu chvíli věnuje jen vám a také jistě touží zahodit všechna traumata a soustředit se na něco krásného, co ji naplní štěstím. Můžete se o to pokusit v tu chvíli oba dva, stačí se jen uvolnit a nést se na vlnách rozkoše, co k vám spontánně přichází, zaplavuje celistvou duši, která si uvědomuje, že není nic důležitějšího, než tady a teď. Být tady a teď je také velmi účinným léčebným prostředkem na mnoho neduhů – fyzických i duševních.