Je čas zhubnout do plavek!

Pokud už se na sebe nemůžete ani podívat a zoufale toužíte pouze po jedné jediné věci – abyste už konečně shodili nadbytečné kilogramy, tak je ten nejvyšší čas na tu pravou dietu, která bude skutečně fungovat a přinese vám zaručený, ale také dlouhodobý výsledek. Vy nyní možná namítnete, že diet už jste na sobě vyzkoušeli celou řadu a žádná doposud nefungovala, nicméně není dieta jako dieta. Když si vyberete takovou, která je vědecky ověřená a skutečně funguje, tak rozhodně nebudete zklamaní.

počítadlo

Dieta, která skutečně funguje

A právě přesně taková je keto dieta nazývaná také jako francouzská proteinová dieta podle toho, že při této dietě je potřeba dbát na příjem jednotlivých složek potravin. Konkrétně jde o to, že příjem cukrů a tuků je výrazně omezen, naopak bílkovin musíte ve stravě přijímat dostatečné množství. Výsledný efekt je pak takový, že tělo efektivně spotřebovává usazené tukové zásoby, přičemž svalová hmota neubývá. A přesně to je důležité, aby po ukončení diety nedošlo k nežádoucímu jojo efektu, který by mohl celou vaši snahu nepříjemně zhatit.

hubnutí

Jídelníček a jídlo vám připraví odborníci na míru

Nemusíte se však obávat, že byste si museli složitě hledat recepty a vařit náročná proteinová jídla, tím spíše, že třeba vaříte neradi. Je to ve skutečnosti mnohem snazší díky tomu, že si všechna tato speciální jídla objednáte a budete je mít připravena k dispozici ve velice chutné a dobře stravitelné podobě, aniž by vás to stálo nejmenší úsilí. A pokud budete postupovat podle doporučení odborníků a držet se postupu stanoveného vaším výživovým poradcem, tak uvidíte, že vaše kila poletí dolů již během prvních několika týdnů. Navíc vás na konci celého procesu čeká výsledek, na jaký se už dlouho těšíte, a to podstatné je samozřejmě to, že nebudete mít problém si svou novou, úžasnou váhu udržet.