Nebankovní společnosti a jejich výhodné produkty

Také jste se shodou nenadálých okolností dostali do tíživé finanční situace, která si žádá okamžité řešení? První, co každého z nás napadne je právě výhodný úvěr od bankovní, popřípadě nebankovní společnosti. Pojďte se podívat na několik důvodů, které vás přesvědčí o tom, že druhá varianta je rozhodně tou pravou. Nebankovní společnosti jsou totiž ke svým žadatelům vstřícní, úvěr vyřídíte i online a bez tolik nenáviděné byrokracie.

Půjčka snadno a v pohodlí domova

Zvláště v této těžké chvíle je dobré, pokud můžeme některé záležitosti vyřídit v pohodlí domova bez nutnosti absolvovat cestu na pobočku. Spousta bank ale ještě v této době nedokáže svým klientům nabídnout sjednání půjčky online. Pokud tedy chceme o půjčku v bance zažádat, je potřeba absolvovat cestu do nejbližší pobočky naší banky. Nebankovní společnosti však nabízí sjednání svých úvěrů i online v pohodlí domova. Stačí vám pouze připojení na internet, potřebné dokumenty k naskenování a pár minut času. Tyto společnosti pracují s automatickým schvalovacím systémem, proto je celý proces velmi rychlí, a pokud žádáte o menší částku, druhý den mohou být požadovaná částka připsána na váš účet.

podání rukou

Řada lidí vsází na nebankovní společnosti ve chvíli, kdy si chce půjčit menší částku, která pokryje nečekané výdaje nebo pomůže překlenout dobu do další výplaty. Málokdo však asi tuší, že nebankovní hypotéky nabízejí i možnost hypoték. Velmi oblíbenou variantou je pak americká hypotéka bez registru, která nabízí velmi benevolentní podmínky pro žadatele.

uzavírání smlouvy

Odložení splátek

Nebankovní společnosti nabízejí pro své klienty možnost odkladu splátek. Pokud se tedy dostanete do nečekané situace, která zapříčiní vaši neschopnost splácet, okamžitě uvědomte věřitele o vaší finanční situaci. U některých společností je odklad splátek zdarma, jiné si účtují jednorázový popletek.