Nechce se mnou trávit čas. Co mám dělat?

Vztah a láska je velmi složitá věc, ale je to něco, co naše životy obklopuje každý den a bez lásky bychom se necítili naplněni a necítili bychom smysl života tak, jako když lásku a vztah máme. Je to pro nás to nejdůležitější, co může být právě proto, jak to potřebujeme k tomu, abychom se celkově cítili dobře. Lásku se snažíme udržet, pokud je ovšem s někým, kdo nám dodává energii, miluje nás a my milujeme jeho. Láska s někým takovým je úplně jiné kafe než kdyby byla jen tak pro nic za nic. Dle našeho názoru se dá pravá láska poznat, protože při ní zažíváte úplně jiné pocity než s tím, koho jste měli předtím (pokud ovšem není vaše pravá láska hned ten první člověk).

pár

Zažíváte motýlky v břiše kdykoliv jste s daným člověkem. Zažíváte pocity jako kdybyste létali v oblacích. Těšíte se na každý okamžik, kdy s tímto člověkem jste. A teď si představte, že přijde pád. Pokud se vám podaří s tímto člověkem navázat vztah, jste nejšťastnější na světě. Pak se ale může stát, že přijde problém a s ním i pád. Může se stát, že se o vás váš přítel přestane zajímat a přestane s vámi chtít trávit čas. Ano, i to se může stát a není to nic příjemného obzvlášť proto, že se jedná o člověka, kterého milujete. Je ale třeba počítat i s tím, že se toto může stát.

pár

Pokud s vámi váš muž nechce trávit čas, je třeba si s ním hlavně promluvit, proč se tak děje. Může se stát, že na vás nemá třeba čas a vy o tom nevíte a vidíte to tak, že s vámi nechce trávit čas. Může vás třeba také ujistit v tom, že to tak není a vidíte to tak jen vy. Hlavní je ale pořád komunikace, nejlepší je si o tom jednoduše promluvit.

V dalším kroku se pak rozhodnete podle toho, co vám váš muž řekl. Pokud nemá čas, hold je důležité se domluvit na nějakém společném řešení a budete jej muset respektovat. Pokud nemá vysvětlení, je jasné, že už ve vztahu není taková jiskra, jaká byla předtím.