Netradiční hobby pletených výrobků z ovčí vlny

Poučení z klinické smrti

Kdo prožil klinickou smrt a „vrátil se“ zpět do svého těla, obvykle zmoudří a rázem změní svůj životní postoj a žebříček hodnot. Smysl života pak převrací životní styl vzhůru nohama a zpravidla jde o činnosti zaměřené na pomoc druhým lidem v nouzi. Ta se může projevovat různým způsobem, nejčastěji péčí o osoby blízké v rodinách nebo partnerských vztazích. Někdy se však zobrazuje svérázným způsobem. Dokonce až takovým, který změní způsob trávení volného času, koníčky a zájmy.
pletené oblečení

Neobvyklá záliba

Studentka ze Slovenska, která prožila dva týdny v umělém spánku po těžké autonehodě, se nakonec uzdravila, a přinesla si z tohoto období zajímavé poznatky. V kómatu se údajně setkala s bytostmi, s nimiž konzultovala ochranu lidského těla v zimním období. Nešlo však o typické zimní bundy, svetry, šály, rukavice a čepice, nýbrž zateplovací vrstvu pro mužský penis.
Studentka se rozhodla, že bude svůj volný čas věnovat pletení vlněných pouzder na penis a varlata, která se mohou stát vtipným dárkem pod vánoční stromek. O její výrobky je překvapivě zájem, možná už jen z toho důvodu, že jde o velmi netradiční pojetí pletených výrobků.
Jde pochopitelně o recesi, ale podstatné je, že je to koníček, který ji baví, podobně jako některé z nás rybaření, golf, četba, provozování hudby a tance.
pletení rukavic
A tak se dnes můžete setkat v některých e-shopech se speciálními návleky na penis o různých délkách a průměrech, od těch nejmenších dětských velikostí, až po ty nadměrné. Jsou upleteny s láskou z barevné ovčí vlny. Slovenský průměr délky tohoto vaku je údajně 15 cm. Upletení jednoho výrobku trvá přibližně půl druhé hodiny a cena se pohybuje kolem sedmi euro, tedy přibližně 200 korun.
Sympatická studentka z jihozápadního Slovenska je zároveň jedním z příkladů, kdy si svým vlastním koníčkem můžete i přivydělat.