Prodej společnosti a prostorů

Každý den nám vznikají nové společnosti, tudíž muselo dojít k prodeji společnosti, ale napadlo Vás někdy, že si ji můžete založit doslova bez toho, abyste pohnuli rukou? V dnešní době se na trhu nachází mnoho firem, které tohle umožňují. Mnoho firem také navíc umožňuje poskytnutí sídla nebo kanceláří pro Vaši nově zakoupenou společnost. Firmu, kterou si pro tyto služby vyberete si pečlivě vyberte, určitě jich najdete mnoho.

Ve chvíli kdy máme vybranou firmu a společnost, kterou si chceme zakoupit, musíme si ještě ověřit pár věcí. Určitě bychom si měli zjistit jak se firmě dařilo v předchozích letech, protože chceme aby nám společnost fungovala. Také bychom se měli obeznámit s finanční historií společnosti a s tím jestli nemá firma nějaké závazky. Tyhle kroky děláme z toho důvodu, že do společnosti dáváme vlastní peníze a rozhodně to není malá investice. Pokud se nám firma po zjištění těchto informací nebude zamlouvat, měli by jsme se poohlédnout po jiné. Klidně si na to můžete najmout nějakého poradce nebo popřípadě právníka, menší průzkumem můžeme jen získat.

Jednání

Sám jsem si nějaké společnosti hledal a o jedné z nich, bych vám chtěl říct – Companies and office a.s.

Společnost byla založena v roce 2011 a poskytuje nám založení společnosti, prodej společnosti a také poskytnutí sídla firmy. Za dobu co jsou na trhu už založili téměř tisíc společností a poskytli sídlo pro stovky klientů. Velkou výhodou je, že sídla jsou registrovány pod jejich mateřskou společností, a proto mají klienti jistotu, že své sídlo neztratí. Ceny jsou jedny z nejnižších na trhu a plně odpovídají službám, které nám firma poskytuje. My nemusíme dělat vůbec nic a můžeme volný čas využít třeba pro plánování toho, kam se společnosti bude ubírat v budoucnu.

Firma companies and offices

Na jejich stránkách se můžete sami podrobně podívat na nabízené služby. Pokud budete mít o nějakou z nich zájem stačí si vybrat, zarezervovat termín a počkat na odpověď. Pokud chcete odpověď rychlejší využijte telefonní číslo. V případě dotazů také zavolejte, na vše Vám odpoví.