Muži ve vodním znamení

Charakteristika mužů, narozených ve vodním znamení, se dělí podle data narození do tří zvířetníkových horoskopů.  Muž narozený mezi 22. červnem až 22 červencem má ve svém znaku Raka. Znamení, které ovlivňuje Měsíc, který má vliv na veškeré situace během celého života. Mezi jeho  nejpozitivnější vlastnosti patří vstřícnost, empatie, soucit a hlavně vnímavost k problémům svého okolí. Tyto vyvažuje občasnou náladovostí, manipulací a rovněž se někdy dokáže urazit na celý svět. Rak, kterého chrání pevný krunýř, je sice přátelský a společenský, ale sám přátelská setkání nevyhledává. Pokud se muž ve znamení Raka rozhodne pro manželství, jeho žena si může být jistá, že jí bude věrným společníkem. A protože má rád bezpečí a finanční jistotu, je na něj spolehnutí, že se postará i o celou svoji rodinu.

Muž ve vodním znamení

Vodní znamení Štír je přisouzeno mužům, kteří se narodili mezi 24. říjnem až 22. listopadem. Toto znamení ovlivňuje Pluto. Výraznými rysy těchto mužů je odvaha, obětavost, vytrvalost a vášeň. Ty, kterými se nechlubí, je kritičnost a nedůvěřivost. Velkou předností, které ocení všechny ženy, je schopnost překvapit a protože má skvělou paměť, na důležitá rodinná výročí nikdy nezapomene. Štíři jsou emociálně založení. Proto je potřeba se nimi nehádat. Pokud se to podaří, zcela určitě očekávejte sladkou pomstu. Dokážou pro svou milovanou udělat i nemožné. Ovšem na druhou stranu často neoprávněně žárlí.

Žena ve znamení Raka a muž ve znamení Ryb

Třetím vodním znamením jsou Ryby. S Neptunem ve znaku. Jsou to muži, kteří se narodili mezi 21. únorem až 20. březnem. Soucit, fantazie, citlivost a intuice, jsou jejich kladné vlastnosti. Mezi ty méně oceňované patří nízké sebevědomí, přetvářka a snílkovství. Zato fantazie mužům ve znamení Ryb nechybí. Finanční jistotu u nich nečekejte. I když se o rodinu postarat dovedou. Protože mají otevřená srdce, ve vztahu bývají věrní a svoji rodinu milují nade vše. Pro Ryby je nejvhodnější partnerkou žena narozená ve znamení Raka. Dvě vodní znamení dokážou spolu vybudovat klidný a přátelský domov.