Půjčovna dodávek v Praze je v činnosti po celý rok


V souvislosti s koronavirem se lidé dělí na dva tábory – na odpůrce očkování a na jeho příznivce. Jedni tvrdí, že nás ochrání přirozená imunita, ti druzí argumentují, že přirozenou imunitní odpověď zvýší očkování. Ať už je pravda na jakékoli straně misek vah, jedno je jisté – klíčovou roli hraje u obou variant náš vlastní imunitní systém. Jestliže selže, organismus nemá šanci na přežití.

Jak posílit imunitní systém

Většina z vás to ví – strava s vysokým obsahem živin, tedy např. ovoce, zelenina, celozrnné obiloviny, luštěniny, zdravé tuky, s omezením průmyslově zpracovaných a rafinovaných výrobků (bílá mouka, bílý cukr atp.) Dále na podporu imunity platí dostatečný pohyb, sluneční vitamín D, ale na to nejpodstatnější se často zapomíná, anebo se to přehlíží – stres, deprese a vliv psychiky.

Jednou z nejsilnějších zbraní pro posílení vlastní imunity je aktivní trávení volného času. Nemáme tím na mysli ovšem aktivitu v podobě digitalizované, např. na sociálních sítích, e-mailu a Internetu obecně, ale skutečnou fyzickou podobu tak, jak tomu bývalo v minulosti, kdy ještě žádný Internet neexistoval.

hrad karlštejn

Lidé dříve více chodili do přírody, trávili tam mnohem více času, než dnes a žili šťastným a spokojeným životem.

Zkuste to bez mobilu

Jak se vymanit z každodenního chronického stresu nemusí být tak obtížné, jak se zdá. Můžete si kupříkladu pronajmout vůz i s přívěsem, dodávky půjčovna Praha je poskytují proti vratné kauci i pro cestování na dovolenou, kterou si zorganizujete podle svého v aktivní podobě.

Český Krumlov

A co znamená aktivní podoba? Již v minulosti se osvědčilo mnoha lidem cestovat pohromadě (nejčastěji vlakem či autobusem) k nějakému společnému cíli. Tím se mohou stát hory, lesy, přehrady, přírodní rezervace nebo historické památky. Dodávka pojme kromě zavazadel i sportovní potřeby, můžete se takto plavit po řekách nebo využít některou z tisíců cyklistických tras. Cestování s přáteli v jednom voze je bezpečnější, než v hromadných prostředcích a sportovní aktivity v přírodě budou mít na vaše zdraví obrovský pozitivní vliv.