Krása a originalita dřevěných schodů

Jestli se rozhodnete investovat do svého bydlení, tak by ta investice měla stát za to. Ať už se bude jednat o výběru kvalitního materiálu, jeho životnosti, originálního nábytku.

Krásné dřevo v interiéru, jak v soukromém bydlení, ve veřejných či firemních prostorách, se používá od nepaměti. Investice do kvalitního dřevěného vybavení interiéru bývá trochu větší, zvlášť pokud chcete mít více luxusu. S tím se musí počítat. Ale pokud vše bude podle vašich představ, tak to bude stát za to.

Na našem českém trhu není moc firem, které vám dokážou podle vaší zakázky, vyrobit do vašeho bydlení překrásné dřevěné dveře, schody a zábradlí, originální dřevěné kuchyně, obklady stěn a mnoho jiných dřevěných doplňků.

Když vstoupíte do domu, tak vás v interiéru vždy zaujme schodiště a zábradlí, které v prostoru celého obydlí může být skutečně dominantní, jak svým vzhledem, tak materiálem a originalitou. Některé obydlí je zařízeno v moderním stylu, jiné v tom klasickém.

Především vnitřní schodiště spolu se zábradlím, které například bude spojovat obývací pokoj nebo halu v přízemí, s ostatními místnostmi na poschodí, to by mělo být tím dominantním prvkem, které bude dokonale ladit s interiérem.

Možná ani nevíte, že typů schodišť může být několik

  • točitá, oblouková, přímá, vřetenová, lomená a schodiště s mezipodestou

vretenova-schodiste

V plánech vašeho bydlení určitě víte, v jakém stylu si své bydlení budete pořizovat. Jestli prostor, do kterého budete potřebovat schodiště, je velký nebo menší.

Jestli se rozhodnete pro dřevěné schodiště, přejete si mít důležitý prvek ve výborné kvalitě, originální, luxusní. V naší firmě havlíček.cz dohodnout nejenom návrh – například na vřetenové schodiště, které má nosní středový sloup, tzv. vřeteno, ale následně se podíváte jak na jeho reálnou podobu (3D vizualizace), tak animaci. A samozřejmě budete vědět i cenu. Pokud budete spokojeni, v naší dílně vám vše vyrobíme a u vás kompletně dokončíme – bude to „kompletní zakázka na klíč“.

krásné vřetenové schodiště

Pro celý náš kolektiv je velmi důležité, aby každý náš zákazník byl s naší prací spokojený tak, že se na nás znovu kdykoliv obrátí, pokud bude z našeho oboru v budoucnu cokoliv potřebovat.