Stres a meduňka? Ideální kombinace!

Stres, stres a zase ten stres! Máte díky tomu špatné spaní a nevíte jak se vnitřně uklidnit? My jsme tu, abychom vám s tímto problémem pomohli! Jste neustále ve stresu, a už si sami nevíte rady co si s tím počít? My vám nabízíme možné řešení, které vám trochu uleví! Máme pro vás meduňkový sirup. K čemu je meduňka prospěšná, a co je vlastně zač? Meduňka pomůže při bolesti hlavy a depresích. Můžete si z ní připravit domácí čaj, pokud máte zahrádku tak pár lístků meduňky, vám zaručeně zvedne náladu. A nadýmání pro vás bude už jen pouhou minulostí, protože na to také pomáhá! Obsahuje silice, třísloviny, enzymy a další.

sirup meduňka a heřmánek

Už jste někdy vyzkoušeli sirup z ní? Pokud jste odpověděli, že ne tak to musíte co nejdříve napravit! My si ho pro vás připravili, a vsadíme se o co chcete, že vám stoprocentně bude chutnat. Naše produkty nabízíme jen a jen, v bio kvalitě. Naše příroda nám dává to nejcennější a my jí jsme velice vděčné, za ty to krásné dary. Proto pro vás chceme jen to nejlepší bez dochucovadel, éček, barviv, a dalších přidaných látek, které nejsou pro naše tělo vůbec dobré. Potom můžou vznikat alergie a další zdravotní problémy. Tento sirup máme společně s heřmánkem, který je velmi vhodná na zklidnění ať už vašich nervů nebo střev. Pro žaludek je heřmánek mezi těmi doporučovanými. U nás na skladě máme tedy sirup z meduňky https://eshop.koldokol.cz/medunkove/ a heřmánku 250 ml a 500 ml.

sirup meduňka a heřmánek

A pro ty odvážné i 3 kg! Nemusíte si, ale zrovna kupovat tyto naše výrobky jen pro sebe. Zajisté je ocení i vaše rodina nebo blízcí, kteří můžou mít také problémy se spánkem nebo se necítí zkrátka moc dobře, a budou určitě vděční za to, když jim pomůžete aniž byste museli zajít do lékárny. Z heřmánku je také výborný čaj, ale pokud jej sbíráte ve volné přírodě, dávejte si prosím pozor, aby jste ho nezaměnili. Podobá se totiž jiné rostlince, o které si dočtete více informací na internetu. Proto navštivte náš e-shop a vyberte si to nejlepší co pro vás příroda a my připravili.