Vypité mléko a další radosti

Prvním kategorií jsou historky týkající se jídla a kuchyně. Zatímco pokoj má obvykle každý svůj, nebo v něm máte maximálně jednoho spolubydlícího, o prostor k vaření se většinou dělí celý byt. Nejčastější třecí plochou jsou ledničky a spíže. Na internetu se dá koupit třeba zámek na zmrzlinu nebo ledničkový trezor, který přesvědčivě reflektuje, jaký vztah mají někteří k pojmům „tvoje“ a „moje“. Asi nikdo z nás si nebude stěžovat, že si spolubydlící půjčil a nevrátil kapku mléka do kávy nebo olej na smažení, ale někteří jsou schopni zkonfiskovat třeba celý řízek nebo půl pizzy. Oblíbeným zdrojem studentského humoru jsou také legendy o lidech, co vaří poprvé. Zapálené špagety, připálený čaj nebo třeba bolestné zjištění, že plastová prkénka se nedají použít jako plechy do trouby, stály na začátku nejedné kuchařské dráhy.
mládež online
Nemůžeme pominout historky o lásce, sexu a něžnostech. Tohle všechno k rokům na vysoké nepochybně patří, ale mnoho lidí má velmi vysoké mínění o tom, jak potichu dokáží být, a jak tvrdé má spáč na protější posteli spaní. Takže příběhy o nočních výkonech, následovaných dnem velmi nervózního ticha, jsou v paměti mnoha študáků stále živé. A kdo by neměl alespoň jednu vzpomínku na to, když se člověk, který měl být na víkend u rodičů, objevil ve dveřích zrovna, když jste byli v nejlepším?
plačící ženy
Mezi mladými lidmi velmi oblíbené, a mezi jejich přímými účastníky většinou krajně nepopulární, jsou příhody zahrnující větší než malé množství alkoholu. Opilecké návraty, při kterých jsme značně nevrlému kamarádovi vyznávali ve tři ráno nehynoucí lásku poté, co jsme ho vytáhli z postele ke dveřím, jsou ještě slabý odvar. Mnoho studentů má zkušenost s tím, co je to probdít noc nad sladce snícím opilcem ze strachu, že už by se taky nemusel probudit. Zadostiučiněním nám budiž obvykle druhý den ráno, kdy se provinilec plíží po bytě, sténá a naříká. A nakonec nám tedy většinou ještě ukradne jídlo a ibuprofen, protože on nebo ona tu přece trpí.